Bali

Opis:

Bali - precyzyjnie zaaranżowana płytka o wzorze drobno łupanego piaskowca, delikatnie rozświetli i podkreśli styl Państwa wnętrz. Jest precyzyjnie wykonana, łatwa w obróbce i montażu. Wzór ten, zastosowany w jasnych odcieniach, optycznie powiększa i rozświetla pomieszczenia. Istnieje możliwość zastosowania płytek w wariancie jedno-, dwu- lub trzy kolorowym w dowolnych zestawieniach kolorystycznych. Barwimy dowolną ilość pojedynczych elementów na każdej płytce.


Zalety:

- jednolite barwienie płytek w masie (przy docinkach, na narożnikach a także przy zadrapaniach wynikających z wieloletniej eksploatacji naszych płytek, nie widać różnicy kolorów)
- łatwy montaż - nie ma konieczności stosowania drogich narzędzi
- duże możliwości aranżacji
- wzór tworzy kilka modeli płytek o zróżnicowanej fakturze, dzięki czemu po ułożeniu na ścianę wzór prezentuje się naturalnie i oddaje piękno naturalnego kamienia z którego czerpiemy inspirację
- bardzo efektowne zarówno przy zastosowaniu w dużych pomieszczeniach, salach, jak i w mieszkaniach, korytarzach, klatkach schodowych
- precyzyjne wykonanie czyli równe krawędzie i brak szczelin przy układaniu
- brak konieczności stosowania narożników!
- płytki są znacznie lżejsze od kamienia naturalnego dzięki czemu nie przeciążają konstrukcji ścian (z powodzeniem można stosować na ścianach z płyt kartonowo-gipsowych lub bloczków gazobetonowych)


Zapraszamy do konsultacji i zakupu!
Chętnie doradzamy naszym klientom!


Kolory:

Paleta barw jest nieograniczona.
Najlepiej prezentujące się kolory:
- piaskowy/brąz
- biały
- piaskowy

dopłata do płytek dwukolorowych - 5 zł / m2Parametry:

wymiary płytki ilosc płytek na m2 cena za m2 / brutto (zł)
długość (cm) szerokość (cm) grubość (cm)
55,5 15 2,7 12 45
Instrukcja układania kamieni dekoracyjnych