Havana

Opis:

Havana - delikatna i precyzyjna kompozycja oddająca urok naturalnego rzecznego kamienia o delikatnych zaokrąglonych krawędziach. Wspaniale wkomponuje się i podkreśli styl i kolorystykę Państwa wnętrz. Dzięki delikatnemu odwzorowaniu naturalnego kamienia, jest chętnie wykorzystywana w stylizacji wnętrz.


Zalety:

- oryginalne wykonanie
- jednolite barwienie płytek w masie (przy docinkach, na narożnikach a także przy zadrapaniach wynikających z wieloletniej eksploatacji naszych płytek, nie widać różnicy kolorów)
- płytka oddaje piękno naturalnego kamienia jednocześnie nie obciążając dodatkowo konstrukcji ściany ( w porównaniu z kamieniem naturalnym płytka jest kilkakrotnie lżejsza)
- wzór tworzy kilka modeli płytek o zróżnicowanej fakturze, dzięki czemu po ułożeniu na ścianę wzór prezentuje się naturalnie i oddaje piękno naturalnego kamienia z którego czerpiemy inspirację
- wspaniały produkt do stosowania zarówno w aranżacjach wielkopowierzchniowych, jak w zestawieniu z drewnianymi lub metalowymi elementami ( np. wykończenie schodów, kolumn)
- brak konieczności stosowania narożników


Zapraszamy do konsultacji i zakupu!
Chętnie doradzamy naszym klientom!


Kolory:

Paleta barw jest nieograniczona.
Najlepiej prezentujące się kolory:
- piaskowy
- kamień naturalny - szary

dopłata do płytek dwukolorowych - 5 zł / m2Parametry:

wymiary płytki ilosc płytek na m2 cena za m2 / brutto (zł)
długość (cm) szerokość (cm) grubość (cm)
48,5 15 2,5 14 45
Instrukcja układania kamieni dekoracyjnych